Apollo

W serii Cersanit Apollo znajdziesz najwyższej jakości ceramikę łazienkową. Wśród elementów warto wyróżnić opływowe formy pisuarów, pokryte lśniącą powierzchnią. Elementy w białym kolorze doskonale uzupełnią każde wnętrze pomieszczenia sanitarnego, a zastosowane systemy doprowadzania wody zapewnią wygodę na co dzień.

Czytaj więcej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie możemy znaleźć produktów, które szukasz...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki

W serii Cersanit Apollo dostępne są najwyższej jakości produkty, w tym ceramiczne pisuary. Charakterystyczną cechą, wyróżniającą produkty z linii Apollo, są opływowe formy pisuarów, pokryte lśniącą powierzchnią. Elementy w białym kolorze doskonale uzupełnią każde wnętrze pomieszczenia sanitarnego, w domach prywatnych, jak i przestrzeniach komercyjnych. Nowoczesne systemy doprowadzania wody zapewnią wygodę korzystania z pisuarów na co dzień. Element konstrukcyjny, odpowiadający za odprowadzanie wody został umieszczony w tylnej części misy, dzięki czemu całość prezentuje się estetycznie.

Produkty z linii Cersanit Apollo objęte są aż dziesięcioletnią gwarancją. Marka Cersanit pracuje tylko i wyłącznie na materiałach najwyższej klasy, dzięki czemu każdy produkt z kolekcji Apollo posłuży Ci przez długie lata. Kolorystyka urządzeń sanitarnych dostępnych w serii jest spójna z innymi produktami marki. Bez trudu skompletujesz zestaw urządzeń łazienkowych w odpowiednich kolorach. Cersanit daje dużą swobodę, połączenie produktów z kilku serii może dać świetny efekt wizualny.

Pisuary z kolekcji Apollo Cersanit: urządzenia sanitarne na miarę superbohatera

Nazwa kultowej serii Apollo Cersanit pochodzi od mitycznego syna Zeusa i Leto. Brat Artemidy był uważany za boga odpowiedzialnego za piękno, życie, światło, muzykę oraz będącego przewodnikiem muz. Imię najprzystojniejszego z greckich bogów świetnie pasuje do typowo męskiego urządzenia sanitarnego, jakim jest pisuar. Kupując pisuar apollo, w zestawie otrzymasz także specjalne śruby montażowe, które pewnie utrzymają pisuar w ścianie.

Szukasz funkcjonalnych urządzeń sanitarnych do przestrzeni użyteczności publicznej? Koniecznie sprawdź elektroniczne spłuczki Cersanit oraz metalowe kratki, które pozwolą Ci uniknąć zapchania pisuaru. Urządzenia sanitarne Cersanit to doskonała jakość dostępna w niezwykle przystępnej Cenie. Kup pisuar z nowoczesną misą, który doda Twojej łazience nowoczesnego charakteru.