Zawory kątowe

Zawory kątowe to elementy niezbędne podczas instalacji baterii w kuchni i łazience. Z tego też względu w sklepie 123lazienka.pl dokładamy wszelkich starań, aby asortyment był na tyle szeroki, żeby każdy wybrał coś dla siebie. Różna stylistyka to możliwość wkomponowania zaworu w dowolny styl wnętrzarski, a wysoka jakość surowców, z jakich one powstały, jest gwarancją niezawodności przez długie lata. Potrzebujesz zaworu kątowego o dobrym przepływie i nienagannej klasie akustycznej? Zajrzyj na 123lazienka.pl i wybierz wzór dla siebie.

Czytaj więcej

Największy wybór zaworów kątowych w sieci znajdziesz na stronie 123lazienka.pl

Każdego, komu zależy na funkcjonalności i ponadprzeciętnej estetyce takich pomieszczeń jak łazienka czy kuchnia zachęcamy do zapoznania się z ofertą zaworów kątowych do baterii na 123lazienka.pl. Poszczególne modele różnią się kształtem, kolorem i dodatkowymi funkcjami. Oferujemy między innymi zawory kątowe o wykończeniu chrom, nikiel, złoto, różowe złoto oraz grafit. Dzięki temu świetnie prezentują się w zestawieniu z dowolną baterią, umywalką lub zlewozmywakiem i pozostałym asortymentem. 

Zawory kątowe najlepszych marek

Nie ulega wątpliwości, że na funkcjonalność sprzętu i wyposażenia mieszkania wpływ ma wiele czynników. W przypadku baterii umywalkowych, zlewozmywakowych, pisuarowych, prysznicowych, wannowych czy bidetowych znaczenie ma również jakość zakupionego zaworu kątowego. Jako sklep z bardzo szerokim asortymentem oferujemy modele kwadratowe, okrągłe, a nawet z osłonką. Nowoczesne wzornictwo bazujące na świetnych surowcach to estetyka, która jest bliska coraz to większej liczbie użytkowników. Ciekawą i wartą uwagi propozycją są zawory kątowe z mikrofiltrem. Filtr ten można czyścić, dzięki czemu armatura chroniona jest przed zanieczyszczeniami w sposób pełny i kompleksowy.