Grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe są niezwykle istotne, gdyż pomieszczenie sanitarne jest w szczególności narażone na negatywne działanie dużej ilości wilgoci. Oferowane w naszym sklepie modele zapewniają estetyczne wykończenie łazienki, a także odpowiednią moc grzania i funkcjonalność. Wybierz już dziś idealny model dla siebie w atrakcyjnej cenie.

Czytaj więcej

Przepraszamy. Nie możemy znaleźć produktów, które szukasz...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki

Drabinkowy grzejnik łazienkowy - doskonały wybór

Zwykle grzejniki łazienkowe występują w formie drabinkowej. Ich budowa składa się z pionowych kolektorów, które są ze sobą połączone poziomymi profilami. Taka konstrukcja jest nie tylko skuteczna w swoim działaniu, gdyż doskonale i równomiernie rozprowadza ciepło, ale także bardzo praktyczna. Funkcjonalność grzejników łazienkowych sprawia, że możemy je również stosować w roli suszarek na ręczniki lub drobne elementy garderoby czy też bieliznę. Ponadto wszystkie modele cechują się prostym montażem i bardzo nowoczesnym i eleganckim designem. Dodatkowo nie są podatne na korozję, a także cechują się znakomitą wydajnością.

Grzejnik łazienkowy - podstawowy element wyposażenia

Grzejnik łazienkowy powinien być przede wszystkim dopasowany do wymagań użytkowników i samego pomieszczenia. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości modeli, które pochodzą od renomowanych producentów. Ich wybór zapewni odpowiednią moc cieplną i zmniejszy ilość wilgoci panującej w łazience. Wiele dostępnych w ofercie grzejników wyposażonych jest w dodatkową regulację, dzięki czemu możesz dostosować moc do swoich potrzeb i warunków panujących w pomieszczeniu sanitarnym. Przy wyborze odpowiedniego modelu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na wielkość i moc cieplną. Standardowa temperatura optymalna wynosi 24 stopnie Celsjusza. Aby spełnić tę normę, należy zastosować grzejnik o mocy 800-1100 w łazience o metrażu 8 m2, gdyż w dobrze ocieplonym pomieszczeniu, gdzie nie występuje słaba izolacja termiczna, na metr kwadratowy potrzeba około 100-130 W.