Zlewozmywaki stalowe

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia kuchni niewątpliwie jest zlewozmywak. Wśród najpopularniejszych rozwiązań, jakie można spotkać w większości domów, są zlewy stalowe. Dlaczego? Są to produkty łatwe w montażu oraz utrzymaniu czystości, uniwersalne, pięknie prezentujące się z armaturą kuchenną. W obliczu tak wielu zalet powstały zlewy stalowe w różnych rozmiarach, kolorach oraz funkcjonalnościach. Sprawdź wszystkie dostępne rozwiązania proponowane przez nasz sklep z armaturą 123lazienka.pl.

Czytaj więcej

Przepraszamy. Nie możemy znaleźć produktów, które szukasz...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki

Wyjątkowe zlewy stalowe od 123lazienka. pl — najczęściej kupowane zlewozmywaki w sieci

Zlewozmywak to jeden z nieodzownych elementów każdej łazienki, który pełni wiele kluczowych funkcji. Jest to także wyrób, który powinien być spójny stylistycznie z pozostałymi elementami wyposażenia oraz z zastosowanym we wnętrzu stylem. Z tego też względu najczęściej wybieranym rozwiązaniem są zlewy stalowe. Ich estetyka i wykończenie są uniwersalne, ponadczasowe oraz świetnie prezentuje się z chromowaną armaturą. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyroby idealnie trafiające w każdy gust. Gwarantujemy także wieloletnią jakość zlewozmywaków, oferując nawet 15-letnią gwarancję.

Jakie zlewy stalowe dostępne są w ofercie naszego sklepu 123lazienka.pl?

Z anim zdecydujesz się na konkretny model zlewu stalowego, najpierw rozważ koniecznie szereg wariantów aranżacyjnych kuchni. To często od zamysłu projektu zależne jest to, czy będzie to zlew jedno-, dwu- a może półtorejkomorowy. Ważne jest również samo miejsce instalacji, które np. zawęzi produkty do narożnych. W naszym sklepie zlewy stalowe występują w wersji wpuszczanej, podwieszanej oraz nakładanej, co daje Ci praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Ciekawą propozycją są także zlewy odwracane, które dają Ci swobodę zmiany strony komory zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem. Dłuższy bok zlewu może mieć od 32 do 120 cm, a krótszy od 18 do 60 cm. Zachęcamy do odkrycia całej naszej kolekcji zlewów stalowych. Gwarantujemy, że nasze produkty Cię nie zawiodą!