Szafki wiszące

Szafka łazienkowa wisząca to idealne rozwiązanie do wielu łazienek. Oprócz armatury łazienkowej, płytek, prysznica czy wanny każda łazienka potrzebuje jeszcze mebli. Przybornik kosmetyczny, płyny do kąpieli czy zapasowe ręczniki powinny mieć swoje miejsce w naszej łazience, niekoniecznie na widoku wszystkich z niej korzystających. Dlatego warto się zastanowić nad rozwiązaniami, które pozwolą nam ukryć bardzo potrzebne, aczkolwiek nie nadające walorów estetycznych akcesoria łazienkowe.

Czytaj więcej

Przepraszamy. Nie możemy znaleźć produktów, które szukasz...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki

Meble w łazience - Szafka łazienkowa wisząca

Szafki do łazienki wiszące - Szafek i komód do łazienki jest niezliczenie wiele. Wybór jest o tyle duży, że mamy w zakresie tych produktów wiszące, stojące, z różnego rodzaju materiału oraz o różnym kształcie i wielkości. Jeżeli tylko mamy koncepcję na zakup mebli, o wybór nie musimy się martwić. Różne modele oraz kolory tego asortymentu potrafią wprawić w zachwyt. Dzięki tak wielu propozycjom, każdy ma możliwość wyboru własnej, wymarzonej szafki łazienkowej, bądź też kompletu mebli. Można je dobrać tak, aby nie przytłaczały wnętrza, stanowiły całość z aranżacją oraz spełniały swoje najważniejsze funkcje. Dla najodważniejszych proponujemy szafki łazienkowe wiszące.

Szafka wisząca łazienkowa - Moda na minimalizm

W obecnych czasach zauważa się minimalistyczny trend w wykańczaniu wnętrz. Tyczy się to również łazienek. Producenci mebli łazienkowych coraz częściej pokazują jak prosta, zwykła szafka np. pod umywalkę, może nadać charakteru łazience. Jeżeli do tego jest jeszcze wisząca, to mamy gwarancję nowoczesności i niepowtarzalnego designu. Choć wybór w kolorach i rodzajach szafek łazienkowych jest ogromny, to każda z nich charakteryzuje się minimalistycznym wyglądem. Stawia się tu raczej na łączenie materiałów wykonania, np. drewna i płyty lakierowanej czy na różną paletę barw mebla. Niezmiennie jednak, bardzo dba się o to, aby przestrzeń we wnętrzu szafki była jak najbardziej pojemna i dobrze wykorzystana.

Popularne w tej kategorii