Blaty łazienkowe

W ostatnich latach na popularności zyskały meble łazienkowe z blatami. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ dobranie blatu do umywalki to wyzwanie. Odpowiednio dobrany prezentuje się nie tylko estetycznie, ale nadaje również pomieszczeniu ciepły i oryginalny charakter. Przeglądając w sklepie blaty, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich jakość. Musimy liczyć się z tym, że blat mieszczący się na umywalce będzie podatny na zamoczenia i inne uszkodzenia.

Czytaj więcej

Przepraszamy. Nie możemy znaleźć produktów, które szukasz...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki

Czym charakteryzują się oferowane przez nas blaty

Sprzedajemy przede wszystkim blaty solidne i eleganckie. Najważniejsza jest dla nas jakość i wiemy, że bez niej blat nie będzie się dobrze sprawdzał. Mamy blaty szafkowe, naszafkowe oraz pełne, w różnych rozmiarach m.in. 100 x 46, 80 x 40, 80 x 46, 60 x 42,5, 70 x 49,4,120 x 46, 80 x 42,5, a także w różnych kolorach – białym, jasnym oraz ciemnym drewnianym. Wybór jest więc na tyle szeroki, że bez problemu każda osoba znajdzie to, czego potrzebuje.

Jak wiadomo, blat znajdujący się w łazience podatny jest na zwilżenie czy poplamienie, dlatego też niezwykle ważne jest, aby cechował się wysoką jakością wykonania, był solidny i łatwy w sprzątaniu. Właśnie takie blaty Państwu oferujemy – nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne i praktyczne. Chcemy, aby każdy klient, który zrobił u nas zakupy, był zadowolony. Jeśli więc nie wiesz, jaki blat będzie pasował do Twojej umywalki, masz jakieś pytania, wątpliwości czy problemy związane z zakupionym blatem – śmiało się z nami skontaktuj! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i rozwiążemy ewentualne problemy.

Naprawdę zależy nam na tym, aby każda przesyłka została bezpiecznie dostarczona do odbiorcy. Z tego też powodu każdą paczkę odpowiednio zabezpieczamy, ostrzegamy też kurierów, aby byli ostrożni. Dokładamy wszelkich starań, aby paczki były transportowane bezpiecznie i szybko. Jest to dla nas niezwykle ważne. Dodatkowo na zakupione u nas blaty producent oferuje 2-letnią gwarancję, dzięki której nikt nie musi martwić się o ewentualne uszkodzenia.