Spłuczki

Każda łazienka ma toaletę, a każda toaleta musi mieć spłuczkę. Jest to element, który po prostu musi znaleźć się w każdej łazience. Dlatego ważne jest, aby jego walory estetyczne współgrały z aranżacją naszej łazienki i dopełniały jej wygląd a pełnione funkcje były jak najlepsze. Można tego dokonać, gdyż w obecnych czasach producenci udostępniają nam wiele wariantów tak estetycznych jak i funkcjonalnych.

Czytaj więcej

Przepraszamy. Nie możemy znaleźć produktów, które szukasz...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki

Jak spłuczka najlepsza?

Rodzajów spłuczek jest bardzo wiele. Producentów spłuczek jeszcze więcej. Przede wszystkim należy się zastanowić jaki produkt, będzie nam najbardziej odpowiadał. Czy będzie to spłuczka natynkowa czy podtynkowa, pisuarowa, a może kompaktowa? wszystko zależy od tego, jaki rodzaj systemy spłukującego chcemy zastosować w naszej łazience. Każdy ma swoje preferencje i wie, z czego najlepiej będzie mu się korzystało. Poza tym wielkość łazienki również ma znaczenie. W bardzo małym pomieszczeniu raczej nie sprawdzi się spłuczka natynkowa. Bardziej odpowiednia będzie spłuczka kompaktowa lub w ogóle system spłukujący podtynkowy. W większych łazienkach klient natomiast może się pokusić o spłuczkę natynkową, która odpowiednio dobrana dopełni charakteru całemu wnętrzu.

Oferta, której warto poświęcić kilka chwil

Spłuczki jakie oferujemy to gwarancja zadowolenia każdego klienta. Są one przeznaczone do montażu natynkowego. Charakteryzują się ciekawym wyglądem, gdyż każda z nich ma niepowtarzalny styl. Jedne są bardziej opływowe, inne mają bardziej surowy charakter.. Dzięki niej dłużej zachowują swoją gładkość, czystość oraz atrakcyjny wygląd, a brud oraz kamień nie mają się do czego przyczepić. System spłukiwania jest również godny polecenia. Może on być jedno lub dwufazowy. W przypadku tej drugiej opcji zwyczajnie oszczędzamy naszą życiodajną wodę.