Jasmin

Jasmin to kolejna kolekcja polskiego producenta Deante, który swoje wyroby eksportuje do blisko 50 krajów na całym świecie. Swoją popularność zyskał, dzięki rzetelności, innowacyjności i praktycznemu podejściu do wyposażenia kuchni i łazienki. W ramach proponowanej serii dostępna jest wysokogatunkowa armatura sanitarna, której uniwersalna stylistyka idealnie współgra z nowoczesnym i klasycznym wystrojem łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi propozycjami na 123lazienka.pl.

Czytaj więcej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie możemy znaleźć produktów, które szukasz...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki

Minimalistyczny wygląd pasujący do każdego stylu wnętrzarskiego

Niewątpliwą zaletą chromowanych wyrobów armatury sanitarnej jest ich uniwersalność, dzięki której bez problemu można zastosować je w każdym wnętrzu. Nie ma również potrzeby ich wymiany w przypadku zmiany wyglądu łazienki z klasycznego na nowoczesny. W ramach serii Jasmin producent pozostawia do dyspozycji klientów wysokogatunkowe baterie bidetowe, wannowe, natryskowe oraz umywalkowe. Wszystkie produkty wykonane są z należytą starannością oraz w oparciu o najlepsze komponenty. Co więcej, część z nich wyposażona jest w Aerator Deante, który pozwala na obniżenie zużycia wody nawet o 60%! Jest to doskonała informacja dla osób chcących dbać o środowisko i zaoszczędzić w budżecie domowym.

Baterie dostępne w ramach kolekcji posiadają w głowicy element tłumiący, który określa siłę natężenia dźwięku pochodzącego z działającej baterii w granicy 20 - 30 dB. Ponadto, część z nich posiada także ruchomy aerator umożliwiający pokierowania strumieniem wody w określonym kierunku. Jest to funkcjonalność nadawana przez producenta jednouchwytowym modelom umywalkowym. W ramach serii dostępne są również półokrągłe kabiny prysznicowe wyposażone w bezpieczne szkło hartowane o grubości 5 milimetrów. Produkty bazują przede wszystkim na funkcjonalności i trwałości, dzięki zastosowaniu podwójnych górne rolek oraz dolnych umożliwiających wypięcie drzwi w celu ich wyczyszczenia. Dwudrzwiowa kabina to także ciche i dokładne zamknięcie, które możliwe jest dzięki magnetycznym uszczelkom.