Hiacynt

Hiacynt to jedna z wyjątkowych kolekcji należących do cenionego na całym świecie polskiego producenta wyposażenia łazienkowego i kuchennego, Deante. Marka posiada prawie 30-letnie doświadczenie w branży, dzięki któremu zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach wzorniczych. Dbałość o klienta, inspirujące wzornictwo, rzetelność i funkcjonalność wyrobów, sprawiła, że produkty tej firmy trafiły do asortymentu sklepu 123lazienka.pl. Poznaj szczegóły proponowanych modeli armatury sanitarnej.

Czytaj więcej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie możemy znaleźć produktów, które szukasz...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki

Nowoczesna stylistyka armatury sanitarnej

Deante Hiacynt to seria wyposażenia łazienkowego, które chętnie wybierane jest zarówno przez polskich, jak i zagranicznych klientów. Jednym z produktów należących do serii jest bidetowa bateria utrzymana w trzech odcieniach - chrom, chrom/biały oraz chrom/czarny. Taka różnorodność daje swobodę wyboru i możliwość dopasowania do każdego wnętrza. 

W ramach serii dostępne są również baterie wannowe, umywalkowe, natryskowe, a także dopracowane w każdym calu deszczownice z baterią mieszaczową bazujące na takich materiałach, jak mosiądz, stal i plastik chromowany. Marka w swych propozycjach przewidziała także komplet łazienkowy 8 w 1 z syfonem wannowym, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ścianki i drzwi wnękowe pozwolą na estetyczne, piękne i nowoczesne wykończenie prysznica, zaś słuchawki Hiacynt zapewnią komfort podczas codziennej pielęgnacji. Podczas montażu stwarzają przestrzeń typu wejście bez barier, które gwarantuje swobodę korzystania z natrysku także przez osoby niepełnosprawne. Zachęcamy do skorzystania z oferty.