Fontana

Seria Omnires Fontana obejmuje nowoczesne, bezkołnierzowe miski WC wiszące. Ich kwadratowy kształt doskonale sprawdzi się w nowoczesnych łazienkowych wnętrzach. Miski przeznaczone są do kompletowania z deskami wolnoopadającymi z tej samej serii.

Czytaj więcej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie możemy znaleźć produktów, które szukasz...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki

Miska toaletowa powinna być wygodna, odpowiednio duża i wytrzymała. To wszystko sprawi, że korzystanie z niej będzie przyjemne. Dodatkowym atutem jest oczywiście brak kołnierza czy deska wolnoopadająca. Jeżeli szukasz takiego rozwiązania do swojej łazienki, to trafiłeś idealnie. W naszej ofercie znajdziesz serię Omnires Fontana , a w niej miski toaletowe, które spełnią wszelkie Twoje oczekiwania. Przede wszystkim wykonano je z wysokiej klasy, bardzo wytrzymałego akrylu sanitarnego. To oczywiście oznacza, że będą trwałe, odporne na uszkodzenia, a ich eksploatacja będzie długa i bezproblemowa. Kolejnym atutem, o którym należy wspomnieć, jest fakt, że miski są wiszące, a montuje się je na stelażu. Dzięki temu będą bardzo stabilne i zamontowane na odpowiedniej wysokości. To jednak nie wszystko, co do zaoferowania mają produkty firmy Omnires. Proponowane modele nie mają kołnierza, a to z kolei oznacza tylko pozytywne kwestie. Dzięki temu są łatwe w czyszczeniu, ponieważ brud nie zbiera się w trudno dostępnych miejscach. Ponadto, brak kołnierza oznacza pięknie prezentującą się konstrukcję.

Wybierz miski WC z serii Omnires Fontana, a nie pożałujesz!

Dostępne w naszej ofercie miski wykonano w tradycyjnej bieli z dość dużym połyskiem. Oprócz faktu, że pięknie się dzięki temu prezentują, jest to także rozwiązanie funkcjonalne. Nie trzeba często czyścić powierzchni, bo praktycznie nie widać na niej zanieczyszczeń. Omnires Fontana to kolekcja godna uwagi również ze względu na odpowiednie wymiary, które idealnie wpasują się w pomieszczenia mniejsze i większe. Warto również wspomnieć o zainstalowaniu w modelach desek wolnoopadających. Pewnie nie raz miałaś sytuację, że deska z impetem uderzała o miskę, co powodowało hałas w całym domu. Teraz już nie będziesz mieć z tym problemu. Nie czekaj, tylko już teraz zdecyduj się na wybór misek z tej serii. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz pomoc w wyborze. Co ważne, dostępne są w naszej ofercie w korzystnych cenach, więc na pewno nie będziesz zawiedziony!

Bezkołnierzowe miski WC – zalety

Trudno dostępne miejsca, w których osadzają się bakterie, oraz duże zużycie wody to problem dotyczący posiadaczy tradycyjnych misek WC. Dlatego producent Omnires zadbał o to, aby zredukować te problematyczne kwestie do minimum. Miski bezkołnierzowe to nie tylko odpowiednia higiena, ale również nowoczesny trend. Brak kołnierza sprawia, że woda dociera do każdej szczeliny, dzięki czemu spłukiwanie jest znacznie efektywniejsze, a czyszczenie zajmuje dużo mniej czasu. Jeśli oczekujesz od swojej łazienki piękna i perfekcyjnej czystości, poznaj kolekcję misek WC Omnires Fontana. Miski WC dostępne są w kolorze białym z połyskiem, co dodatkowo podkreśli elegancję i wyjątkowy styl wnętrza. Producent Omnires wprowadził do swojej oferty wyjątkową armaturę sanitarną. Jest tu mowa oczywiście o bezkołnierzowych miskach WC i deskach wolnoopadających. Jest to seria, która przede wszystkim ułatwi utrzymanie czystości. Poznaj ofertę producenta Omnires już dziś.