Crea

Nowoczesna linia Cersanit Crea zwraca na siebie uwagę dzięki modernistycznemu designowi, który widoczny jest po każdym elemencie. Wśród nich znajdziesz między innymi miski WC bez kołnierza, umywalki, a także meble łazienkowe o eleganckim wykończeniu. Proste kształty i geometryczne formy to ich cechy charakterystyczne.

Czytaj więcej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie możemy znaleźć produktów, które szukasz...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki

Nowoczesna linia Cersanit Crea zwraca na siebie uwagę dzięki modernistycznemu designowi, który widoczny jest po każdym elemencie. Wśród nich znajdziesz między innymi miski WC bez kołnierza, umywalki, a także meble łazienkowe o eleganckim wykończeniu. Proste kształty i geometryczne formy to ich cechy charakterystyczne. Kompozycje mebli i wyposażenia łazienek, oparte o proste formy to hit sezonu. Podczas remontu spraw, by Twoja łazienka nabrała nowego, designerskiego wyglądu. Wszystko dzięki gustownym elementom wyposażenia łazienek od Cersanit.

Kolekcja łazienkowa Cersanit Crea to niezwykła propozycja, która zamieni zwyczajną łazienkę w luksusowe, domowe SPA. Łazienki zaaranżowane w stylu eleganckiego, choć ciepłego gabinetu odnowy to światowy trend. Rozbudowana kolekcja produktowa obejmuje umywalki cienkościenne, toalety, wanny do zabudowy oraz minimalistyczne meble łazienkowe. Postaw na styl i klasę sygnowane logo cenionej marki Cersanit.

Kolekcja Cersanit Crea to moc geometrycznych form. Wybierz swoje nowe wyposażenie łazienki: bidet, misę sedesową, umywalkę wannę lub mebel łazienkowy.

Obok mebli i ceramiki z kolekcji Cersanit Crea nie sposób przejść obojętnie. Konsekwentny design, świetnie łączy tę efektowną ofertę w jednorodną stylistycznie całość. Kolekcja Crea daje wiele możliwości na stworzenie niebanalnej aranżacji przestrzeni łazienkowej. Ogromna różnorodność produktów dostępnych w kolekcji zachwyca i inspiruje twórczo. Produkty pozwalają na zaaranżowanie funkcjonalnej łazienki w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, hotelu oraz we wszelkiego typu obiektach użyteczności publicznej.

Jeśli tylko chcesz, w prosty sposób możesz wykreować przestrzeń łazienkową, która idealnie odpowiada Twoim gustom i potrzebom. Wszystko za sprawą skrojonych na miarę mebli i ceramiki łazienkowej z kolekcji Crea od Cersanit. Puść wodzę fantazji i stwórz aranżację łazienkową, o jakiej marzysz od lat. Produkty dostępne w serii są objęte wieloletnią gwarancją producenta.