Caspia

Bardzo duża seria Cersanit Caspia składa się z praktycznie wszystkich elementów ceramicznych łazienki, w tym z misek WC, umywalek, bidetów oraz stelaży podtynkowych. Każdy produkt został wykonany z ceramiki w śnieżnobiałej barwie i pełni funkcje estetyczne, a także praktyczne za sprawą uniwersalnej stylistyki i ciekawych rozwiązań technicznych.

Czytaj więcej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie możemy znaleźć produktów, które szukasz...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki

Bardzo obszerna seria Cersanit Caspia składa się z produktów wykonanych z ceramiki, które stanowią stylowe wyposażenie łazienki. W designerskiej kolekcji dostępne są miski WC, umywalki, bidety oraz stelaże podtynkowych. Każdy produkt został wykonany z ceramiki w śnieżnobiałej barwie i pełni funkcje estetyczne, a także praktyczne za sprawą uniwersalnej stylistyki i ciekawych rozwiązań technicznych.

Urządzenia sanitarne sprzedawane w ramach serii Cersanit Caspia oferują innowacyjne i praktyczne rozwiązania technologiczne. Zaletą jest prosty montaż. Zależy Ci na stworzeniu ascetycznej, nowoczesnej aranżacji łazienki? Marka Cersanit przygotowała efektowną kolekcję sanitariatów wyposażonych w specjalny system ukrytego montażu. To nowatorskie rozwiązanie spodoba się wszystkim estetom. W praktyce zdecydowanie ułatwia, a także skraca czas montażu. Wszystkie elementy wyposażenia łazienki, wyposażone w tej system zyskują na walorach estetycznych. Całkowicie gładka, jednolita bryła sanitariatów nie posiada żadnych załamań. To zdecydowanie ułatwia utrzymanie toalety w nienagannej czystości.

Cersanit Caspia: nowoczesne urządzenia sanitarne w Twojej łazience. Postaw na wyposażenie od sprawdzonego producenta.

Cersanit Caspia to stylowa seria urządzeń sanitarnych oraz ceramiki. Produkty dostępne w jej ramach perfekcyjnie łączą estetyczną stylistykę z innowacyjnymi technologiami. Elementy kolekcji posiadają geometryczne kształty. Ich powierzchnia idealnie lśni i jest łatwa do utrzymania w czystości. Opływowe wykończenie sprawia, że sanitariaty Cersanit Caspia świetnie odnajdą się w nowoczesnych przestrzeniach łazienkowych. Sprawią, że wnętrze Twojej łazienki będzie całkowicie harmonijne i spójne pod względem stylu.

W serii Cersanit Caspia dostępne są trzy typy umywalek. W zależności od wybranej opcji umywalka łazienkowa może mieć kształt okręgu, owalu lub prostokąta. Niezwykle pojemna misa i duże przestrzenie odstawcze czynią z umywalek dostępnych w kolekcji Caspia niezwykle stylowe urządzenia sanitarne. Technologie takie jak CleanOn czuwają nad Twoim komfortem podczas codziennego korzystania z łazienki.