Cascada

Deante to firma z tradycjami, bowiem jej historia sięga aż 30 lat wstecz.  Seria Cascada obejmuje produkty i komponenty dodatkowe do deszczownic oraz pryszniców, które uzupełnią każdą kabinę prysznicową oraz wannę. Warto poznać tę serię - wystarczy sprawdzić przygotowaną przez nas ofertę.

Czytaj więcej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie możemy znaleźć produktów, które szukasz...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki

Doskonałe dodatki do każdej łazienki

Seria Deante Cascada jest pełna istotnych dodatków, które służą zarówno do montażu nowego, jak i do uzupełnienia już istniejącego systemu dopływu wody. Wszelkie przyłącza kątowe ułatwią montaż nowego systemu natryskowego, a wylewki ścienne, bądź sufitowe będą doskonałym uzupełnieniem każdej łazienki. Wszystkie, wchodzące w skład serii Cascada elementy są chromowane, a ich wysoka trwałość zapewnia wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Mnogość konkretnych rodzajów przyłączy umożliwia dostosowanie łazienki do swoich prywatnych potrzeb. Głowice natryskowe zostały wyposażone w sporą ilość istotnych funkcji, takich jak regulacja strumienia wody. Większość modeli posiada bowiem wiele ustawień obrotowego pierścienia, które umożliwiają strumień deszczowy, hydromasaż, strumień miękki oraz dwa, mieszane strumienie.

Dostępne w serii Cascada dysze kwadratowe oraz okrągłe są udoskonalone przez innowacyjny system anti-calc, który uniemożliwia odkładanie się kamienia w poszczególnych podzespołach. Gwarantuje to zachowanie pełnionych funkcji przez bardzo długi czas. Specjalistyczne wylewki wannowe, ścienne oraz sufitowe, pozwolą na zamontowanie systemu dysz lub głowic w dowolnym miescu. Jednak niezależnie od konkretnego wyboru, wszystkie elementy są chromowane i starannie wykonane, co wyróżnia je na tle produktów innych firm. Sprawdź zatem koniecznie ofertę 123lazienka.pl, gdzie znajdziesz wiele produktów wchodzących w skład systemu Cascada.