Begonia

6
Filtruj (0) Sortowanie

Wyposażenie i aranżacja remontowanej łazienki to bardzo trudna i wymagająca czynność, którą warto przeprowadzić jedynie przy użyciu znakomitych części wyposażenia, oferowanych przez Deante. Jest to polska firma, która zasłynęła także na rynku zagranicznym, produktami o bardzo wysokiej jakości i nowoczesnym wzornictwie. Begonia to linia baterii o chromowanej obudowie, które wspaniale uzupełnią nowoczesne pomieszczenia łazienkowe w prestiżowym budownictwie. Poznaj koniecznie wszystkie oferowane w tej kolekcji elementy i zamów je na 123lazienka.pl już dziś!

Czytaj więcej
Filtruj
Kategorie
więcej... mniej
Cena
398 - 850
od 398 do 850
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Montaż
więcej... mniej
Z zestawem natryskowym
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej
Zasięg wylewki
więcej... mniej
Rodzaj wylewki
więcej... mniej

Masz pytania?

Nowoczesna łazienka z bateriami Deante Begonia

Deante Begonia to ekskluzywna linia, a jej cechą charakterystyczną jest wszechobecny chrom. Oferowane w niej baterie wannowe mają prosty kształt i będą doskonale pasować do większości umywalek oraz wanien. Produkty w tej serii posiadają aż 7 lat gwarancji i są wyposażone w kilka, bardzo interesujących dodatków, wśród których warto wymienić system blokady temperatury. Ze względu na to, że baterie Begonia mają mieszacz termostatyczny, dysponują możliwością ustalenia blokady temperatury na 38 stopni. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, każda kąpiel przebiegnie w doskonałych warunkach. Co więcej, blokada sprawdzi się szczególnie dobrze, kiedy chcemy wziąć szybki prysznic, bądź kąpiel bez długotrwałego ustalania temperatury.

Deszczownica została przez producenta wyposażona w system anti-calc, który uniemożliwia odkładanie się kamienia w słuchawce. W komplecie znajduje się także bateria termostatyczna. Dzięki temu jako konsument możesz mieć pewność, że wszystkie zamówione w naszym sklepie produkty posłużą przez wiele lat i będą odporne nawet na najbardziej intensywne użytkowanie. Filozofią marki jest bowiem zapewnienie klientom jak najwyższej jakości, bez jakichkolwiek kompromisów. Wszystkie modele z tej serii prezentują również piękny design. Warto zatem już dziś skorzystać z przygotowanej przez nas oferty. Zapewniamy szybką realizację zamówienia.