Basic

Nowoczesny design serii Roca Victoria Basic pozwala na dopasowanie każdego produktu wchodzącego w jej skład do dowolnego typu wnętrza. Wysoka jakość wykonania zestawów łazienkowych, luster i kolumn obustronnych zapewnia ich wieloletnie użytkowanie.

Czytaj więcej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie możemy znaleźć produktów, które szukasz...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki

Umywalka, kabina prysznicowa czy bateria wannowa to nie jedyne niezbędne elementy wyposażenia każdej łazienki. Równie istotną rolę odgrywają tam różnego rodzaju szafki. Nie tylko sprawiają one, że pomieszczenie nabiera spójnego charakteru. Pozwalają one również na zachowanie w nim ładu i porządku. Tego typu szafki wyposażone są bowiem w pojemne szuflady, które znakomicie nadają się do przechowywania wszelkiego rodzaju kosmetyków czy akcesoriów. W serii Roca Victoria Basic dostępnej w naszym sklepie 123lazienka.pl dostępne są różnego rodzaju produkty tego typu. Tym, co je łączy jest najwyższa jakość wykonania. Do tego celu wykorzystywane są wyłącznie trwałe, odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu w czystości materiały. Uniwersalny, ponadczasowy design produktów z kolekcji Victoria Basic sprawia, że dobrze prezentować będą się one we wnętrzach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Mnogość dostępnych modeli sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Szafki i nie tylko z kolekcji Victoria Basic

Jakiego rodzaju produkty znaleźć można w serii Roca Victoria Basic ? Są to między innymi wiszące szafki z blatem wyposażone w pojemne szuflady. Na uwagę zasługuje tutaj między innymi mechanizm cichego domyku, który w znaczący sposób zwiększa komfort użytkowania mebli. Blaty produktów z kolekcji Victoria Basic przystosowane są do montażu umywalek nablatowych. Jaką kolorystykę mają dostępne tu meble? Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy klasycznej, bezpiecznej bieli, jak i fani odcieni brązu. W serii tej zaopatrzyć można się zarówno w szafki pojedyncze, jak i w ich wersję podwójną. Druga z nich znakomicie sprawdzać będzie się u par. W kolekcji Roca Victoria Basic dostępne są także różnego rodzaju lustra w różnych wielkościach i kształtach. Odpowiednio je dobierając, jesteśmy w stanie sprawić, że nasza łazienka będzie wyglądała na większą niż w rzeczywistości. Nie brak tutaj również funkcjonalnego oświetlenia w formie zawieszanych na lustrze lamp.