Który producent najlepszy?

Na rynku mamy wielu producentów kabin prysznicowych. Polecani są zarówno ci z Polski, jak i nasi sąsiedzi. Niezależnie od ceny, warto zwrócić uwagę na producenta. Dobry producent to gwarancja jakości. Ponadto mamy pewność, że nasze pieniądze zostały dobrze zainwestowane.

Besco i Koło

Besco wyznacza nowe trendy we wzornictwie i aranżacji łazienek, ale niezmiennie pamięta o tym, że najważniejszy jest klient i jego komfort oraz bezpieczeństwo podczas kąpieli. Produkty Besco to połączenie najwyższej jakości wykonania, nowoczesnego designu i optymalnych parametrów. Firma rozwija się dla klientów już ponad 20 lat. Mam świadomość tego, że stworzenie idealnej wanny to nie tylko wizja jej nowoczesnego kształtu, ale również zapewnienie optymalnych parametrów użytkowych i jakościowych. Besco to w 100% polski producent.

Procesy produkcyjne opierają się na najnowocześniejszych technologiach, które gwarantują najwyższą jakość produktów. Nasze technologie to termoformowanie, odlewy mineralne oraz kompozyty sanitarne. Kabina prysznicowa to dla amatorów prysznica najważniejszy punkt łazienki. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom – gustom, budżetowi czy dostępne metraże w ofercie Besco każdy z nas znajdzie kilka modeli kabin prysznicowych, o różnych kształtach, wysokościach i designie. Najwyższą jakość kabin prysznicowych Besco potwierdza 2-letnia gwarancja oparta o zasadę door-to-door.

Z kolei firma Koło stawia przede wszystkim na ekologię. Podobnie jak przy projektowaniu nowych produktów, tak i w temacie ochrony środowiska nie idzie na żadne kompromisy. Polityka firmy oparta jest na idei zrównoważonego rozwoju. Oznacza to stosowanie rozwiązań maksymalnie chroniących środowisko i zachowanie w go możliwie niezmienionej formie dla przyszłych pokoleń.

Mexen i Rea

Firma Mexen specjalizuje się w armaturze łazienkowej i akcesoriach do łazienki. Produkuje najwyższej jakości produkty do naszych łazienek, które służą przez lata. Współpracuje z dystrybutorami, hurtowniami, salonami łazienkowymi, instalatorami, architektami, których sieć obejmuje aktualnie ponad 1000 stałych kontrahentów w Polsce. Posiada także liczne przedstawicielstwa w Europie, ekspansywnie rozwijając ofertę i jej zasięg terytorialny.

Rea to marka, która funkcjonuje na rynku od kilkunastu lat. Jest najdynamiczniej rozwijającą się marką w Polsce. Specjalizuje się w produkcji towarów z zakresu ceramiki i armatury łazienkowej, oraz kuchennej. Dzisiaj firma Rea jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce. Siedziba firmy znajduje się w Białymstoku. Posiada własne magazyny o łącznej powierzchni około 30 000 metrów kwadratowych, własne laboratorium badawcze.

Firmy w swojej ofercie mają: umywalki, brodziki prysznicowe, wanny, misy WC i bidety, odpływy linowe, parawany wannowe, stelaże podtynkowe, baterie, deski WC, kabiny prysznicowe, deszczownice, zlewozmywaki, drzwi prysznicowe, zestawy natryskowe, akcesoria, ścianki prysznicowe oraz panele prysznicowe.

Sanplast

Sanplast SA, należy do braci Podraza i funkcjonuje od 1983 roku. Jako pierwszy polski producent wprowadził w 1991 roku na rynek kabinę prysznicową. Chcąc jeszcze lepiej zaspokoić nasze potrzeby, z biegiem lat firma poszerzyła swoją ofertę, wprowadzając do niej w 1997 roku wanny i systemy hydromasażu. W ciągu 30 lat działalności, zyskując miano eksperta w dziedzinie kąpieli, dopracowała ją, zapewniając bogate wyposażenie salonu kąpielowego.

Jej aktualna oferta to spektrum praktycznych propozycji do każdej łazienki. Znaleźć w niej można, zgodne z nowoczesnymi trendami, kabiny prysznicowe, hydromasażowo-parowe, brodziki wykonane z akrylu i odlewu mineralnego, akrylowe wanny, systemy hydromasażu oraz będące uzupełnieniem wyposażenia kabiny – panele prysznicowe.

Komentarze

Nie ma komentarzy na ten moment