Akcesoria dla niepełnosprawnych

Akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych muszą być bardzo dobrej jakości, ponieważ często osoba niepełnosprawna korzysta z łazienki samodzielne. Dlatego wszystkie uchwyty, siedziska i poręcze muszą gwarantować bezpieczeństwo. Zapewniamy, że akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych w naszym sklepie 123lazienka.pl są bardzo dobrej jakości.

Czytaj więcej

Akcesoria dla niepełnosprawnych

Oferujemy wszystkie akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych, które są niezbędne w codziennym życiu, w korzystaniu z łazienki. W sprzedaży mamy wysokiej jakości poręcze, uchwyty i siedziska w różnych przedziałach cenowych. Najtańsze modele można kupić już od kilkudziesięciu złotych! Mamy także przygotowane produkty premium. 123lazienka.pl oferuje akcesoria takich marek jak: Deante, Roca oraz Ferro.

Uchwyty, poręcze, siedziska dla niepełnosprawnych

Nasz sklep internetowy 123lazienka.pl od lat zajmuję się sprzedażą wszelkich produktów, które wykorzystywane są w łazienkach oraz wszelkich systemach sanitarnych. Od samego początku oferujemy również akcesoria dla niepełnosprawnych, które ułatwiają codzienne korzystanie z łazienki. Wiemy, że takie osoby bardzo często muszą sobie radzić same, dlatego oferowane przez nas poręcze, siedziska i inne akcesoria są najwyższej jakości. Są to sprawdzone rozwiązania, które mają odpowiednie certyfikaty i atesty. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. W naszej ofercie znajdziecie akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych takich marek jak: Roca, Ferro, Keramag, Omnires, Tres, Kludi, Axor. Oferujemy bardzo szeroki wybór produktów, które są dostępne w naprawdę korzystnych cenach.

Wszystkie paczki na czas transportu są odpowiednio zabezpieczone. Do adresata dotrą w całości, bez żadnych uszkodzeń. Wszystkie przesyłki wysyłamy najpóźniej na następny dzień roboczy. Są duże szanse, że po kilkunastu godzinach po opłaceniu zamówienia, akcesorium pojawi się już u klienta. Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.