Cersanit Aqua zestaw podtynkowy B363 + przycisk spłukujący Presto, czarny mat - S701-496 Cersanit

Cersanit Aqua zestaw podtynkowy B363 + przycisk spłukujący Presto, czarny mat - S701-496
Cersanit Aqua zestaw podtynkowy B363 + przycisk spłukujący Presto, czarny mat - S701-496
Cechy produktu
Wąski
Wąski
10 lat gwarancji
10 lat gwarancji
Łatwy montaż
Łatwy montaż
Producent: Cersanit
Seria: Zila
EAN: 5901771025115
Index: S701-496
Przycisk w zestawie: Tak
Montaż przycisku: Z przodu
Kolor przycisku: Czarny matowy
Opis

Cersanit Aqua zestaw podtynkowy B363 + przycisk spłukujący Presto, czarny mat - S701-496

Specyfikacja produktu

 • Głębokość: 15-20 cm
 • Kolor: niebieski
 • Łatwe wypinanie: tak
 • Materiał: tworzywo, stal
 • Wszystkich misek wiszących, przycisków mechanicznych: movi, intera, actis, stero, pilot, presto, enter, torro, link, galaxy, vector
 • System z funkcją odświeżania: tak
 • Szerokość: 41 cm
 • Wysokość: 113-133 cm
 • Zestaw montażowy w komplecie: tak
 • W zestawie zastosowano funkcjonalne rozwiązania: system QUICK FIX, higieniczny FRESH SYSTEM, doprowadzenie wody na cztery sposoby, regulowaną rurę odpływową oraz możliwość obrotu stopy na 4 sposoby.
 • Zastosowano oznaczenia kolorystyczne ułatwiające szybką instalację.
 • Stelaż przystosowano do dwudzielnego systemu spłukiwania 2/4 L, 3/5L lub 3/6L.
 • Przystosowanie do spłukiwania w systemie dwudzielnym zapewni oszczędność wody.
Innowacyjne rozwiązania zastosowane w tym produkcie
Wąski

Bardzo wąski stelaż pozwala na montaż nawet wtedy, gdy dysponujemy bardzo niewielką lub nietypową powierzchnią łazienki.

10 lat gwarancji

Wysoka jakość stelaży podtynkowych Cersanit zapewnia gwarancję długoletniego, komfortowego ich użytkowania przez 10 lat. Gwarancją objęte są wszystkie elementy stelaża.

Łatwy montaż

Stelaż można zamontować samodzielnie. Jest łatwy do instalacji przy pomocy załączonej instrukcji.

Solidna rama

Solidna rama wykonana z pełnego profilu 40 mm x 40 mm zapewnia stabilna i wytrzymałą konstrukcję.

Obrotowa stopa

Stopy stelaża są obrotowe co 90 stopni do wewnątrz stelaża lub w kierunku ściany. Dzięki temu instalator może wybrać jedną z pozycji, która jest najbardziej optymalna w danych warunkach.

Regulacja kolana

Kolano odpływowe posiada trójstopniowy system regulacji głębokości w zakresie 38 mm (co 19 mm) co daje elastyczność w instalacji w zależności od umiejscowienia otworu odpływowego w łazience.

Wszystkie przyłącza

W skład zestawu wchodzą wszystkie niezbędne przyłącza potrzebne do zainstalowania stelaża.

4 punkty podłączenia

4 możliwości podłączenia zbiornika do instalacji wodociągowej z boku zbiornika (prawej lub lewej strony) jak również od góry (w dwóch przeciwległych punktach) to funkcjonalność pozwalająca na swobodne doprowadzanie wody, bez potrzeby instalacji dodatkowych elementów sanitarnych.

Hamulec w stopie

Mechanizm wewnątrz stopy stelaża podtynkowego ułatwia wygodne, szybkie i stabilne ustawienie stelaża na wybranej wysokości. Dzięki hamulcowi stelaż nie opada co umożliwia wygodną i bezpieczną instalację przez jedną osobę.

Oszczędne spłukiwanie 3/5 L

Dzięki specjalnie wyprofilowanej bryle miski, woda dociera do każdego centymetra przestrzeni wewnętrznej, dokładnie ją spłukując. Dlatego możliwe zostało zastosowanie ekonomicznego systemu spłukiwania 3/5L, znacznie ograniczającego zużycie wody.

Oszczędne spłukiwanie 3/6 L

Zastosowany w naszych kompaktach i miskach zawieszanych dwudzielny system spłukiwania 3/6 to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, pozwalające na oszczędność wody.

Fresh system

Stelaż podtynkowy z rozwiązaniem FRESH SYSTEM wyposażony jest w specjalny koszyczek przystosowany do kostek odświeżających. To kompletne, nowoczesne rozwiązanie gwarantujące kompleksową higienę w toalecie.

Montaż od przodu i góry

Dwa otwory rewizyjne pozwalają na opcjonalny montaż przycisku spłukującego: od przodu lub od góry. Dodatkową zaletą jest ułatwiony dostęp do wnętrza zbiornika w trakcie instalacji.

Dane techniczne
Seria
Aqua 2
Przycisk w zestawie
Tak
Kolor przycisku
Czarny matowy
Wysokość stelaża
113-133 cm
Montaż przycisku
Z przodu
O marce Cersanit
Cersanit

Cersanit specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej klasy płytek ceramicznych i wyrobów przeznaczonych do wyposażenia łazienek. Firma tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą znaczące, europejskie marki. Zatrudnia ponad 7000 pracowników, a innowacyjne rozwiązania wdraża w 11 fabrykach znajdujących się w różnych krajach. Produkty oferowane przez markę Cersanit dostarczane są do Unii Europejskiej i Europy Wschodniej. Chętnie wybierają je także klienci z Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej czy Afryki Północnej.

Innowacyjne rozwiązania, takie jak CleanPro, CleanOn czy AquaSafe zwiększają funkcjonalność oferowanych wyrobów. Technologia CleanPro ogranicza powstawanie osadów, gromadzenie się kamienia oraz tworzenie się nieestetycznych zacieków na powierzchniach ceramiki czy parawanów nawannowych. CleanOn to ułatwienie techniczne, które pozostawia miskę WC idealnie czystą i odświeżoną. Z kolei technologia AquaSafe chroni meble przed niekorzystnym działaniem obecnej w każdej łazience wilgoci.

Opinie
Produkty z serii
FAQ
Inspiracje