Omnires Merton brodzik półokrągły 80 x 80 cm, biały - MERTON80/OBP Omnires

Omnires Merton brodzik półokrągły 80 x 80 cm, biały - MERTON80/OBP
Omnires Merton brodzik półokrągły 80 x 80 cm, biały - MERTON80/OBP
Cechy produktu
Easy Mount
Easy Mount
Clean Shield
Clean Shield
Gwarancja 5 lat
Gwarancja 5 lat
Producent: Omnires
Seria: Zila
EAN: 5902539817928
Index: MERTON80/OBP
Dłuższy bok: 80 cm
Kolor: Biały
Krótszy bok: 80 cm
Głębokość: 25 mm
Wybierz wariant produktu:
Opis

Omnires Merton brodzik półokrągły 80 x 80 cm, biały - MERTON80/OBP

Brodzik akrylowy OMNIRES MERTON został stworzony z bardzo odpornych warstw polimerów i mineralnych komponentów ze spienionymi mieszankami PU+. Jest to najbardziej trwały kompozyt przeznaczony do produktów kąpielowych, który zapewnia doskonałą izolację termiczną (podtrzymywanie ciepła brodzika) i akustyczną (skuteczne wygłuszanie hałasu spadającej wody o 40%). Brodzik posiada zintegrowaną formę dzięki systemowi wypełniająco-stabilizującemu oraz specjalnym, metalowym wzmocnieniom. Jest odporny na zawilgocenia i zagrzybienia. Dzięki systemowi EasyMount montaż brodzika nie wymaga wiercenia. Antybakteryjna powłoka CleanShield ułatwia czyszczenie i poprawia właściwości higieniczne. Brodzik można montować klasycznie na posadzce lub na równi z podłogą łazienki.

Specyfikacja produktu

  • bok 1: 80 cm
  • bok 2: 80 cm
  • promień: 55 cm
  • wysokość: 4,5 cm
  • głębokość: 2,5 cm
  • odpływ: ø9 cm
  • brodzik zintegrowany z obudową
  • bez syfonu brodzikowego
Innowacyjne rozwiązania zastosowane w tym produkcie
Easy Mount

Dzięki systemowi EASY MOUNT montaż brodzika nie wymaga wiercenia. Brodzik można zamontować klasycznie na posadzce lub na równi z podłogą łazienki.

Clean Shield

Innowacyjna, antybakteryjna i antyalergiczna powłoka CLEAN SHIELD poprawia właściwości higieniczne brodzika oraz ułatwia jego czyszczenie.

Gwarancja 5 lat

Produkt jest objęty gwarancją na okres 5 lat.

Stabilsound Plus

Brodzik został stworzony w innowacyjnej technologii STABILSOUND PLUS. Dzięki zintegrowanej formie oraz wielowarstwowej konstrukcji wzmocnionej materiałem Stonicryl, jest on możliwie najbardziej trwały, stabilny i wytrzymały na nacisk.

Utrzymanie Ciepła

Dzięki nowoczesnej konstrukcji oraz zastosowanym materiałom, powierzchnia brodzika doskonale utrzymuje ciepło.

Skuteczne wygłuszenie dźwięku

Produkt skuteczne wygłusza dźwięk spadającej wody redukując go aż o 40%.

Hydroszczelna warstwa ochronna

Hydroszczelna warstwa ochronna pod brodzikiem zabezpiecza go przed długotrwałym wpływem wilgoci oraz powstawaniem grzybów i pleśni.

Dane techniczne
Seria
Merton
Dłuższy bok
80 cm
Krótszy bok
80 cm
Wysokość
4,5 cm
Kolor
Biały
Powierzchnia
Połysk
Materiał
Akryl
Głębokość
25 mm
Średnica odpływu
90 mm
Syfon w komplecie
Nie
O marce Omnires
Omnires

OMNIRES. Z pasji do designu, od 1990 roku.

Marka OMNIRES to polska firma o globalnym zasięgu, która od ponad 30 lat łączy innowację z pasją do dobrego, świadomego designu. Oferta marki obejmuje rozbudowany asortyment armatury łazienkowej i kuchennej, wanien, umywalek, misek toaletowych, brodzików, kabin prysznicowych oraz mebli i akcesoriów łazienkowych. Różnorodność wzorów i wykończeń – od nowoczesnych i minimalistycznych, przez awangardowe, do klasycznych – daje niemal nieograniczone możliwości tworzenia indywidualnych aranżacji. Firma jest również prekursorem łazienkowych systemów podtynkowych w Europie i oferuje szereg rozwiązań pozwalających na dowolne zaaranżowanie przestrzeni prysznicowo-wannowej.

Produkty marki OMNIRES objęte są gwarancją na okres od 5 do 15 lat. Firma zapewnia profesjonalne wsparcie techniczne oraz dostęp do części zamiennych.

Opinie
Produkty z serii
FAQ
Inspiracje