Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w łazience? To bardzo możliwe, dzisiejszy rynek i innowacyjna technologia wciąż nas miło zaskakuje. Od lat korzystamy z dość standardowych wzorów, męcząc się z ich oczyszczaniem i częstymi awariami spłuczki. Może czas na ogromną rewolucję, względem łazienki i miski WC.

A może miska WC wisząca bez kołnierza? Pewnie zastanawiacie się jak to możliwe, otóż pojęcie bez kołnierza oznacza bez problemów, łatwość utrzymania czystości i komfort w codziennym użytkowaniu.

Czym jest miska WC bez kołnierza - rantu?

Miski bez kołnierza inaczej bez rantu, to produkt godny uwagi. Miska WC bez wewnętrznego kołnierza to jeden z najpopularniejszych trendów w branży łazienkowej, zastosowany coraz częściej przez niemal wszystkich producentów, nieustannie wprowadzany także przez innych do swojej oferty. Powód? Miski klozetowe bez rantu to gwarancja utrzymania łazienki w czystości, ochrona Ciebie i bliskich przed bakteriami oraz oszczędność wody!

Konstrukcja bezkołnierzowych misek wymusza zastosowanie innego niż dotychczas systemu spłukiwania wody. Aby, uzyskać optymalny rezultat woda musi opływać całe wnętrze misy możliwie równomiernie, z wystarczającą siłą by spłukać odpady i jednocześnie tak, by nie wydostać się poza obręb misy.

Miski bezkołnierzowe dostępne są zarówno, jako miski podwieszane jak i stojące, z zewnątrz niczym się nie różnią. Dodatkowo, większość modeli pokryta jest specjalną powłoką, która zapobiega osadzaniu się kamienia oraz zanieczyszczeń na ceramice.

Higiena i oszczędność wody

Czynnik oszczędności to element godny uwagi, ponieważ coraz częściej szukamy możliwości redukcji przepływu i zużywania mniejszej ilości wody. Jak to wygląda w miskach bez rantu? Nowoczesny sposób utrzymania czystości oszczędnie dystrybuuje wodę, dzięki temu nasze rachunki się zmniejszą. W porównaniu ze standardowymi modelami oscyluje to na poziomie 30%, bowiem miski bezrantowe spłukują ilością wody od 3 do 4l, a nie jak w przypadku standardowych toalet – 6l. W dłuższej perspektywie takie udogodnienie z pewnością korzystnie wpłynie na stan gotówki w portfelu!

Kolejną niezwykle ważną zaletą miski bez kołnierza to również inwestycja w ochronę środowiska, a też niższe rachunki za pobór wody. A to argumenty, które dla wielu przy wyborze nowej toalety mają kluczowe znaczenie.

Innowacyjna higiena

Każdy z nas, próbował wyczyścić tradycyjną toaletę z dużą precyzją. Napotkał na problem z kanałem znajdującym się w ceramicznym kołnierzu. Z uwagi na fakt, iż trudno dokładnie oczyścić jego zawartość z wykorzystaniem zwykłej szczotki do miski WC i nawet silnych detergentów, kanał ten staje się nierzadko miejscem rozwoju niebezpiecznych dla zdrowia bakterii oraz grzybów. Ich uniknięcie zaś wymaga naprawdę dużej cierpliwości i determinacji.

Jednak w przypadku misek bezkołnierzowych  problem ten znika sam. A to wszystko dlatego, że tu zamiast kanału mamy delikatne wgłębienie, które pozwala wodzie rozprowadzić się równomiernie we wszystkich zakamarkach – za sprawą specjalnie skonstruowanego dyszla.

A co z myciem i szorowaniem miski? Silne środki do czyszczenia sanitariatu to już wspomnienie. Jako, że w tych innowacyjnych toaletach nie ma zakamarków, ich codzienne czyszczenie jest krótsze, prostsze i bardziej dokładne. Nie sposób się dziwić więc, że mówimy o prawdziwej rewolucji!

Komentarze

Nie ma komentarzy na ten moment