Hansgrohe Talis S EcoSmart bateria umywalkowa stojąca, chrom - 32031000 Hansgrohe

Hansgrohe Talis S EcoSmart bateria umywalkowa stojąca, chrom - 32031000
Hansgrohe Talis S EcoSmart bateria umywalkowa stojąca, chrom - 32031000
Cechy produktu
AirPower
AirPower
Ecosmart
Ecosmart
QuickClean
QuickClean
Producent: Hansgrohe
Seria: Zila
EAN: 4011097397399
Index: 32031000
Zasięg wylewki: 10 cm
Wysokość baterii: 16 cm
Kolor: Chrom
Montaż: Stojący
Opis

Hansgrohe Talis S EcoSmart bateria umywalkowa stojąca, chrom - 32031000

Specyfikacja produktu

  • ComfortZone 70
  • długość: 100 mm
  • wysokość wylewki: 55 mm
  • strumień: normalny
  • przepływ max. przy 3 bar: 5 l/min
  • mieszacz ceramiczny
  • może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody
  • sposób montażu: węże przyłączeniowe G ⅜
Innowacyjne rozwiązania zastosowane w tym produkcie
AirPower

AirPower: Większa objętość dzięki domieszce powietrza Obficie miesza wodę z powietrzem. Wzbogacone krople są obfite, lekkie i kojące. Obmywają skórę i wpadają do umywalki mniej rozchlapując. Cenne zasoby wodne są wykorzystywane bardziej efektywnie.

Ecosmart

Ta bateria zużywa tylko 5 l/min, czyli znacznie mniej wody niż tradycyjne baterie. I to bez żadnych kompromisów w kwestii komfortu. Ponieważ trzeba podgrzewać znacznie mniej wody, spadają koszty energii. Bardzo przyjazna dla zasobów!

QuickClean

Kto lubi sprzątać? Osad z kamienia i brud znikają w jednej chwili. Elastyczne silikonowe dyszki można przetrzeć palcem. Nie zajmuje to wiele czasu i minimalizuje wysiłek związany z czyszczeniem.

ComfortZone

Większa swoboda ruchów podczas mycia rąk i włosów lub napełniania pojemników: Im dokładniejsze dopasowanie baterii, tym większy komfort w codziennym korzystaniu z wody. Tę indywidualną przestrzeń użytkową pomiędzy wylewką a ceramiką nazywamy ComfortZone.

5 lat gwarancji

5 lat gwarancji producenta

Dane techniczne
Seria
Talis S
Kolor
Chrom
Wysoka
Nie
Korek w komplecie
Nie
Montaż
Stojący
Z termostatem
Nie
Wysokość baterii
16 cm
Zasięg wylewki
10 cm
Wysokość wypływu wody
5,5 cm
Rodzaj wylewki
Stała
O marce Hansgrohe
Hansgrohe

Jeśli cenisz nowoczesne wzornictwo, najwyższą jakość oraz innowacyjne, proekologiczne rozwiązania, sprawdź ofertę Hansgrohe. Jest to niemiecki producent specjalizujący się w dostarczaniu najwyższej klasy produktów i akcesoriów do łazienek, niezawodnych systemów odpływowych oraz wszechstronnych technologii instalacyjnych. Projektanci Hansgrohe korzystają z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia oraz przystosowanych dla wody pitnej materiałów. Wykorzystują odnawialne źródła energii, a także systemy recyklingu i odzyskiwania ciepła.

Do najpopularniejszych rozwiązań opracowanych przez producenta zaliczyć można innowację Select, pozwalającą na wygodne sterowanie strumieniem wody w trakcie kąpieli oraz technologię prysznicową AirPower, która poprzez wzbogacenie napływającej wody powietrzem gwarantuje miękkie, lekkie krople. Klienci z całego świata chętnie wybierają również produkty wyposażone w zmniejszającą zużycie wody technologię EcoSmart oraz funkcję QucikClean - zabezpieczającą przed osadzaniem się kamienia i tworzeniem się osadów

Opinie
Produkty z serii
FAQ
Inspiracje